به پارس رسانه خوش آمدید

نوآوری را احساس کنید
خدمات درباره ما

بیمه کالای دیجیتال

بیمه من ۲۴ ، جدیدترین و کاملترین سرویس صدور و پشتیبانی بیمه نامه دستگاههای دیجیتال ( تلفن همراه ، تبلت ، لپتاپ ، کنسول بازی ، ساعت هوشمند ، دوربین دیجیتال و … ) در ایران است که در حال حاضر توسط شرکتهای بیمه ای پارسیان ، معلم ، رازی ، سامان و دانا با همکاری شرکت پارس رسانه ارائه‌‌ می‌شود.

کنفرانس آنلاین وبیناکس

راهکار آموزش و کنفرانس آنلاین وبیناکس بر پایه یکی از بهترین سیستم‌های آموزش و کنفرانس آنلاین است. این سیستم که پس از بررسی‌ها و مطالعات متخصصین وبیناکس انتخاب گردیده است، این امکان را فراهم می‌آورد تا با استفاده از آن در کنار سخت‌افزارهای قدرتمند ، تمامی امکانات یک سیستم آموزش و کنفرانس آنلاین باکیفیت در اختیار شما باشد .

بیمه درمان حیوانات

پت حامی کاملترین و نوآورترین سرویس صدور بیمه نامه و خدمات پشتیبانی پوشش بیمه درمانی دام‌های کوچک ( درحال حاضر فقط سگ و گربه ) و جبران و پرداخت هزینه‌های جراحی و بیمارستانی ناشی از حوادث و بیماری‌های آنها است که طی این ‌بیمه‌نامه و سرویس در تعهد شرکت های بیمه‌گر قرار گرفته است.

– نرم افزارهای مدیریتی
– خدمات تخصصی پایگاه های داده
– خدمات امنیت شبکه و اطلاعات
– سرویس های گسترده تحت وب
– طراحی و تولید نرم افزار های موبایل

شرکت پارس رسانه با هدف ارائه مطلوب خدمات انفورماتیکی در سال ۱۳۸۴ تاسیس گردید. این شرکت، با بهره گیری از کارشناسان و دانش آموختگان مجرب، در راستای توسعه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با هدف ارائه خدمات جامع و یکپارچه در صنعت فناوری اطلاعات فعالیت خود را آغاز و تاکنون ادامه داده است.

پارس رسانه با سیاست گذاری و سازماندهی مؤثر به هدف نهایی خود که پوشش خدمات مورد نیاز در حوزه ICT به صورت جامع و یکپارچه می باشد، رسیده است. از این رو این مجموعه نقش مهمی در تأمین نیازهای داخلی و ایجاد زمینه های رشد روز افزون ثروت عمومی و توسعه پایدار را دارا می باشد.

بیمه من 24

همکاران